Geoblog.pl    Peregrinos    Podróże    Na Rowerze szlakiem św. Jakuba    Na koniec świata

Na koniec świata

Hiszpania
Hiszpania, Finisterre

Wyjechaliśmy o 10tej i po 8u godzinach przy wietrze zdzierającym z roweru sinusoidą w górę i w dół dotarliśmy na nasz koniec świata. A miało być tylko z górki!!!!!. Dalej się jechać nie da. Jest tylko przeogromna otchłań oceanu. Na przylądku opodal latarni morskiej spalone bądź pozostawione do spalenia buty i garderoba; wiatr świszczący i penetrujący ciało do tego silny deszcz ot i obraz naszego końca świata. Nie odważyliśmy się kąpać ale nie do końca, bo jedna osoba tak. A kto?........
Jeszcze tylko na odjazd wspólne zdjęcie i wracamy do domu.

Marek
Marek - 2012-09-23 11:50
mozna zanurzyc stopy i opony? Igo, calusy!

Magdzioł
Magdzioł - 2012-09-23 19:19
kąpiel w ocenie, sama przyjemność :)
gorące pozdrowienia

Gajkowie
Gajkowie - 2012-09-23 20:14
Czy zamoczyliście nogi w oceanie? Jaka woda? Jak się czuje człowiek docierając w to miejsce "takim szlakiem" ? Wiele pytań Iwonko mamy do Ciebie.Ale tak naprawdę to wielkie gratulacje!!! dla Ciebie i całej grupy za ten wspaniały wyczyn,za upór i wytrwałość do osiągnięcia celu. Pozdrawiamy gorąco Was wszystkich i życzymy szczęśliwego powrotu!!!

'c

N. i St. Dziadkowie.
N. i St. Dziadkowie. - 2012-09-23 21:10
Serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy za bardzo oczekiwane wiadomości. Wpółczujemy z powodu różnych problemów w odróży. Życzymy szczęśliwego i szybkiego powrotu ze wspaniałego pielgrzymowiania.

Gajkowie
Gajkowie - 2012-09-25 09:25
KOCHANI POLACY!! pięknie się prezentujecie na krańcu świata na tle przeogromnego oceanu .

Zenek
Zenek - 2012-09-26 19:36
WSPANIAŁE wasze osiągnięcie uwieńczone na "końcu świata" GRATULUJĘ!!!!!!! Dziękuję za relacje i zdjęcia, dzięki którym mogłem z wami przeżywać duchowo waszą pielgrzymkę. Koniec świata, koniec pielgrzymki, ale nie koniec nowych wyzwań i nowych przygód. Do zobaczenia w Poznaniu.

N, i St. Dziadkowie
N, i St. Dziadkowie - 2012-09-26 23:06
Dzięki za piękne zdjęcia. Pozdrawiamy Was serdecznie i oczekujemy juz bardzo szybkiego i szzczęśliwego powrotu.

Madlenka
Madlenka - 2012-09-30 13:07
podziwiam :)

zwiedzili 1.5% świata (3 państwa)
Zasoby: 16 wpisów16 41 komentarzy41 89 zdjęć89 1 plik multimedialny1

07.09.2012 - 23.09.2012