Geoblog.pl    Peregrinos    Podróże    Na Rowerze szlakiem św. Jakuba    Duchowe Camino

Duchowe Camino

Hiszpania
Hiszpania, Sahagún

Zenek
Zenek - 2012-09-15 22:24
Podjazd pod ten krzyż to prawdziwa "Golgota" zdjęcie nr.4

Dziadkowie
Dziadkowie - 2012-09-15 23:51
Natalia i Stanislaw Pozdrawiamy serdecznie Ciebie Iguniu i cala grupe przyjaciol oraz podziwiamy Was za silna wole w pokonywaniu roznych trudnosci , Cieszymy sie zdjeciami i kazda wiadomoscia jaka nam przekazujecie - rowniez ta,ze spotkaliscie na trasie Polakow- to bardzo mile.Zyczymy Wam duzo zdrowia , sily i dobrej pogody .

Magdzioł
Magdzioł - 2012-09-16 11:35
Śledzę na bieżąco całą Waszą wyprawę :-)
Życzę powodzenia w dalszej podróży!!! Oby pogoda Wam dopisywała, bo reszta jest super :-)

Dziadki, Grażka i Ryszard
Dziadki, Grażka i Ryszard - 2012-09-16 17:08
Gdzie jesteście ? Jak kondycja ?
Serdecznie pozdrawiamy, życzymy miłych wrażeń z eskapady.

Marek
Marek - 2012-09-16 18:55
To jest jak ładowanie akumulatorów na zimę:) Życzę więcej zjazdów niż podjazdów!

Zdzisiu
Zdzisiu - 2012-09-16 20:17
Nareszcie mam kompa po awari :-))) i moge sobie popisać czy duzo ludzi na trasie i w alberge? jak idzie wam porozumiewanie sie z miejscowymi? Jak samopoczucie/ chociaz po wpisaćh to jest wyśmienicie co? Kurde jak ja Wam zazdroszczę!!!

aNita
aNita - 2012-09-17 20:31
Serdeczne pozdrowienia od Lechitków x 5, Iguś trzymaj się dzielnie wraz z całą ferajną :D Dołączyliśmy do tych, co Was śledzą :P Duża buźka

Mamuśka
Mamuśka - 2012-09-17 23:37
Iwonko, jak tam dzisiaj trasa i kondycja?Cały czas śledzimy Wasze poczynania i cieszymy się z każdej wiadomości. U nas wszystko ok!Pozdrawiamy wszystkich i życzymy dobrych dni!!!.Z PANEM BOGIEM.

Gajkowie
Gajkowie - 2012-09-19 23:20
witamy!!! Fajnie, ze się odezwaliście.Cudownie,ze spotykacie ciekawych ludzi, to potwierdza, ze warto pokonywać trud pielgrzymi i że na tej drodze nie jesteście sami.Czekamy na zdjęcia.Iwonko, całujemy Cię mocno i pozdrawiamy Twoich współpielgrzymów. Jutro też czekamy. Buźka!!!

zwiedzili 1.5% świata (3 państwa)
Zasoby: 16 wpisów16 41 komentarzy41 89 zdjęć89 1 plik multimedialny1

07.09.2012 - 23.09.2012