Geoblog.pl    Peregrinos    Podróże    Na Rowerze szlakiem św. Jakuba    Dzien spotkań

Dzien spotkań

Hiszpania
Hiszpania, Villadangos del Páramo

Dziś spotkaliśmy niezwykle osoby. Znanego aktora który przemierza Camino samotnie i anonimowo. Ade, energetyczna dziewczyne zbierająca materiał do filmu dokumentalnego o Camino. Bożenke z synem którzy skorzystali z uprzejmości naszego drivera Daniela i podjechali do Leon, pięknego miasta, które i my zwiedzilismy. Dziś też poznaliśmy nowe słowo ABANGOLUFE kiedy to Pani w albergu gwałtownie zgasija nam światło. Na nasze stwierdzenie nie rozumiem odpowiedziała ale ja rozumiem.
Hiszpanie zaskakują nas wielokrotnie zwłaszcza gdy pytamy o drogę to odpowiadają cokolwiek bo nie grzecznie jest nic nie odpowiedzieć. Zdjęcia dodamy wkrótce jak znajdziemy stacjonarnych internet.
Jutro ważny dzień dla nas i dla Was bo jedziemy na Cruiz de Ferro złożyć więzione przez nas kamienie.

Agata
Agata - 2012-09-20 12:37
Wiatru w plecy na całej Waszej trasie:))) Pozdrowienia dla wszystkich uczestników, a w szczególności dla Ani i Adama. Trzymam za Was kciuki!!!!

zwiedzili 1.5% świata (3 państwa)
Zasoby: 16 wpisów16 41 komentarzy41 89 zdjęć89 1 plik multimedialny1

07.09.2012 - 23.09.2012